ZAPRASZAMY ORTODONCJA

NIEWIDOCZNY APARAT ORTODONTYCZNY ORTHOCAPS - THE TWINALIGNER-SYSTEM

TWÓJ NOWY UŚMIECH DA CI PEWNOŚĆ SIEBIE!!!!!

Zapytaj o najnowsze osiągnięcia współczesnej ortodoncji

gabinet stomatologiczny 1
gabinet stomatologiczny 2
Certyfikaty gabientu stomatologicznego

Jesteśmy specjalistycznym gabinetem stomatologicznym w zielonej części Ochoty, w bliskim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego.

Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie, po konkurencyjnych cenach - stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, chirurgia stomatologiczna, (leczenie kanałowe), protetyka (korony protetyczne, mosty protetyczne, licówki), stomatologia estetyczna, (wybielanie zębów), implantologia, ortodoncja.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, oraz wykwalifikowanym personelem, a bezpieczeństwo Naszych Pacjentów stanowi dla nas najwyższy priorytet. Wszędzie gdzie jest to możliwe, stosujemy sprzęt i materiały jednorazowe. Sprzęt wielorazowego użytku podlega rygorystycznym procedurom sterylizacyjnym według surowych europejskich wymogów, a sam proces sterylizacji poddany jest wieloetapowej kontroli.

Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie - zaplanujemy Twoje leczenie, podamy wszystkie alternatywne rozwiązania wraz z przewidywanymi kosztami.

Zero ukrytych kosztów, zero niepotrzebnych usług - ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.


Specjaliści:

Małgorzata Janusz-Kraśnicka
Lek. dentysta - protetyk

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, studia ukończone z wyróżnieniem w 2001 roku. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce, endodoncji. Uczestnik licznych kongresów i sympozjów naukowych z dziedziny protetyki i przede wszystkim stomatologii estetycznej, nieprzeciętna intuicja w planowaniu estetyki uśmiechu. Szczególny nacisk kładzie na dokładność i precyzję pracy, co gwarantuje jej sukces w bardzo skomplikowanych przypadkach. Leczy dorosłych i dzieci, wspaniały kontakt z małym pacjentem.

Bartłomiej Ciągło
Lek. dentysta - specjalizuje się w chirurgii i implantologii

Aktualnie w trakcie specjalizacji z chirurgii. Nieustannie dba o rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych. Kontakt z Pacjentem, oraz jakość wykonywanych usług traktuje, jako najważniejszy element w swojej pracy.

Monika Charzewska
Lek. dentysta

Jej pasją jest ortodoncja, stomatologia zachowawcza oraz estetyczna. Diagnozuje i prowadzi profilaktykę wad zgryzu oraz leczy za pomocą aparatów stałych. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Leczy zarówno dorosłych jak i dzieci. Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Delikatna i dokładna. Ceniona przez pacjentów. Ich zdrowie jest dla niej priorytetem, a piękny uśmiech największą nagrodą.

Poczekalnia gabinetu stomatologicznego oldental 1
Poczekalnia gabinetu stomatologicznego oldental 2
Szatnia gabinetu stomatologicznego oldental

Ta strona używa plików cookie Więcej informacji